Bezprzewodowe gniazdko elektryczne – oszczędzaj energię i pieniądze!

Chcesz unowocześnić swoje mieszkanie? Chcesz dbać o środowisko, a jednocześnie o pieniądze na swoim koncie? Rozwiązaniem może okazać się montaż bezprzewodowych gniazdek elektrycznych, które mogą znacznie ułatwić Ci życie.

Wybór gniazdek elektrycznych

Jeśli już rozglądałeś się po sklepach, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że wybór osprzętu elektrycznego nie jest wcale łatwy. Na półkach znajduje się bowiem wiele elementów, które trzeba ze sobą umiejętnie połączyć. Różnica między poszczególnymi gwiazdkami elektrycznymi na pierwszy rzut oka tkwi przede wszystkim w cenie, tak naprawdę jednak chodzi tu o materiał, z jakiego są wykonane oraz rozwiązania zastosowane w poszczególnych modelach.

Bezprzewodowe gniazdka elektryczne

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się bezprzewodowe gniazdka elektryczne (w zestawie ze specjalnymi pilotami sterującymi). Ich główną zaletą jest to, że pomagają w oszczędzaniu energii elektrycznej. Nie wszyscy zdają sobie bowiem sprawę, że nawet jeśli telewizor/komputer jest wyłączony, w dalszym ciągu pobiera prąd. Dzięki gniazdkom bezprzewodowym można w prosty sposób sterować urządzeniami elektrycznymi i decydować o tym, kiedy są włączone, a kiedy nie.

gniazdko elektryczne
Jak to działa?

Wystarczy bezprzewodowe gniazdko podłączyć do gniazdka tradycyjnego, a następnie podpiąć wybrany sprzęt. Następnie, za pomocą specjalnego pilota, sterować czasem pobierania energii. Do bezprzewodowego gniazdka elektrycznego można podpiąć nie tylko pojedyncze urządzenie, ale też całą listwę elektryczną. Dzięki temu za pośrednictwem jednego przycisku można zatrzymywać pobór prądu, kiedy jest niepotrzebny i włączać go zgodnie z zapotrzebowaniem.

Bezprzewodowe gniazdka elektryczne działają za sprawą technologii radiowej, której sygnał przenika przez ściany. Żadnego problemu nie stanowi więc montaż gniazdek w różnych miejscach/pomieszczeniach domu czy mieszkania.

Bądź oszczędny!

Chcesz być oszczędny, a jednocześnie zadbać o środowisko? Oszczędzaj prąd za pośrednictwem bezprzewodowych gniazdek elektrycznych.


Newsletter